Zpět na program Slavností piva 2017

 

Jízdní řád Chodovar Expresu 2017

Podívejte se na jízdní řád zvláštních vlaků na Slavnosti piva do Chodové Plané, vlaků plných piva a zábavy…

Plzeňský Chodovar Expres

  tam zpět
Plzeň hl.n. 08.22 hod. 23.17 hod.
Plzeň – Jižní předměstí 08.27 hod. 23.14 hod.
Vejprnice 08.37 hod. 23.05 hod.
Nýřany 08.46 hod. 22.56 hod.
Stod 08.58 hod. 22.44 hod.
Holýšov 09.07 hod. 22.36 hod.
Staňkov 09.15 hod. 22.29 hod.
Horšovský Týn 09.32 hod. 22.10 hod.
Poběžovice 09.46 hod. 21.57 hod.
Houstoň 09.57 hod. 21.46 hod.
Bělá nad Radbuzou 10.07 hod. 21.37 hod.
Třemešné pod Přimdou 10.17 hod. 21.27 hod.
Stráž u Tachova 10.32 hod. 21.13 hod.
Bor 10.42 hod. 21.03 hod.
Staré Sedliště 10.51 hod. 20.54 hod.
Tachov 11.29 hod. 20.31 hod.
Planá u Mariánských Lázní 11.49 hod. 20.10 hod.
Chodová Planá 11.55 hod. 20.05 hod.

 

Karlovarský Chodovar Expres pro cestu na slavnosti

  příjezd odjezd
Karlovy Vary dolní nádraží   10.00 hod.
Karlovy Vary   10.06 hod.
Sokolov 10.35 hod. 10.37 hod.
Kynšperk nad Ohří 10.56 hod. 10.57 hod.
Cheb 11.13 hod. 11.17 hod.
Dolní Žandov 11.35 hod. 11.37 hod.
Lázně Kynžvart 11.44 hod. 11.46 hod.
Mariánské Lázně 11.55 hod. 12.00 hod.
Chodová Planá 12.08 hod.  

 

Karlovarský Chodovar Expres pro cestu ze slavností

  příjezd odjezd
Chodová Planá   21.50 hod.
Mariánské Lázně 21.58 hod. 21.59 hod.
Lázně Kynžvart 22.06 hod. 22.07 hod.
Dolní Žandov 22.14 hod. 22.16 hod.
Cheb 22.34 hod.  
        → pro pokračování na Karlovy Vary přestup do vlaku Os 7037
Cheb   22.48 hod.
Kynšperk nad Ohří 23.02 hod. 23.03 hod.
Sokolov 23.20 hod. 23.21 hod.
Karlovy Vary 23.46 hod.  

 

Další informace

  • Ve vlacích platí jednotná cena zpátečního jízdného 190,– Kč
  • Cena zpátečního jízdného zahrnuje vstupné na Slavnosti piva Chodovar
  • Karlovarský Chodovar Expres

…a v Chodové Plané opět staví Pendolino!!!

  • POZOR!!! Žádné obavy, nic Vám neuteče! V rámci Pivních slavností v Chodovaru 19. 8. 2017 opět mimořádně zastaví v Chodové Plané i PENDOLINO 512 a 506 a rychlíky 757, 759, 761, 764 a 767.
    • rychlík 757 – odjezd z Chebu 08:34 → Chodová Planá 09:00
    • rychlík 759 – odjezd z Chebu 10:34 → Chodová Planá 11:00
    • rychlík 761 – odjezd z Chebu 12:34 → Chodová Planá 13:00
    • rychlík 767 – odjezd z Chebu 18:34 → Chodová Planá 19:00
    • rychlík 764 – odjezd z Plzně 10:04 → příjezd Chodová Planá 10:56
    • PENDOLINO 512 – odjezd z Plzně 12:06 → Chodová Planá 12:49
    • PENDOLINO 506 – odjezd z Plzně 18:06 → Chodová Planá 18:49
 
 

Rychlá rezervace